STPS30H100DJF-TR
Číslo produktu DigiKey
497-15671-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-15671-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-15671-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS30H100DJF-TR
Popis
DIODE SCHOTTK 100V 30A POWERFLAT
Podrobný popis
Dioda 100 V 30A Montáž na povrch PowerFlat™ (5x6)
Modely EDA/CAD
STPS30H100DJF-TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
6 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
PowerFlat™ (5x6)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
30A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
840 mV @ 30 A