STPST5H100AF
Číslo produktu DigiKey
497-STPST5H100AFTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-STPST5H100AFCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-STPST5H100AFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPST5H100AF
Popis
DIODE SCHOTTK 100V 5A SOD128FLAT
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 5A Montáž na povrch SOD128Flat
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
680 mV @ 5 A
Mfr
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
11.5 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
SOD128Flat
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
175°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
5A