STPSC10H12G2-TR
Číslo produktu DigiKey
497-STPSC10H12G2-TR-ND - Páska a cívka (TR)
497-STPSC10H12G2-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-STPSC10H12G2-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPSC10H12G2-TR
Popis
DIODE SIC 1.2KV 10A D2PAK HV
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 10A Montáž na povrch D2PAK HV
Modely EDA/CAD
STPSC10H12G2-TR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)
0 ns
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
60 µA @ 1200 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
725pF při 0V, 1MHz
Stav součásti
Zastaralé
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK HV
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 10 A