STPSC10H12GY-TR
Číslo produktu DigiKey
497-17165-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-17165-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-17165-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPSC10H12GY-TR
Popis
DIODE SIL CARB 1200V 10A D2PAK
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 10A Montáž na povrch D2PAK
Modely EDA/CAD
STPSC10H12GY-TR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
60 µA @ 1200 V
Řada
Kapacita při Vr, F
725pF při 0V, 1MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Zastaralé
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 10 A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)