STPS61150CW
Číslo produktu DigiKey
497-3219-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS61150CW
Popis
DIODE ARR SCHOT 150V 30A TO247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
45 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 150 V 30A Průchozí otvor TO-247-3
Modely EDA/CAD
STPS61150CW Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
840 mV @ 30 A
Výrobce
STMicroelectronics
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
20 µA @ 150 V
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
TO-247-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
150 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
30A