STPS60SM200CW
Číslo produktu DigiKey
497-11453-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS60SM200CW
Popis
DIODE ARR SCHOTT 200V 30A TO-247
Standardní dodací lhůta výrobce
45 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 200 V 30A Průchozí otvor TO-247-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STPS60SM200CW Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
830 mV @ 30 A
Výrobce
STMicroelectronics
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 200 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
TO-247-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
30A