STPS3150U
Číslo produktu DigiKey
497-6583-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-6583-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-6583-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS3150U
Popis
DIODE SCHOTTKY 150V 3A SMB
Podrobný popis
Dioda 150 V 3A Montáž na povrch SMB
Modely EDA/CAD
STPS3150U Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
2 µA @ 150 V
Dodávaná velikost pouzdra
SMB
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
150 V
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
820 mV @ 3 A