STPS2L60ZFY
Číslo produktu DigiKey
497-17156-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-17156-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-17156-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS2L60ZFY
Popis
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123F
Podrobný popis
Dioda 60 V 2A Montáž na povrch SOD-123F
Modely EDA/CAD
STPS2L60ZFY Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 60 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123F
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
750 mV @ 2 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)