STPS2H100U
Číslo produktu DigiKey
497-6580-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-6580-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-6580-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS2H100U
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Podrobný popis
Dioda 100 V 2A Montáž na povrch SMB
Modely EDA/CAD
STPS2H100U Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
SMB
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
790 mV @ 2 A