STPS2200U
Číslo produktu DigiKey
497-13717-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-13717-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-13717-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS2200U
Popis
DIODE SCHOTTKY 200V 2A SMB
Podrobný popis
Dioda 200 V 2A Montáž na povrch SMB
Modely EDA/CAD
STPS2200U Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 200 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
SMB
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
800 mV @ 2 A