STPS1150A
Číslo produktu DigiKey
497-7545-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-7545-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-7545-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS1150A
Popis
DIODE SCHOTTKY 150V 1A SMA
Podrobný popis
Dioda 150 V 1A Montáž na povrch SMA
Modely EDA/CAD
STPS1150A Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 150 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
SMA
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
150 V
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
820 mV @ 1 A