STPS10H100SFY
Číslo produktu DigiKey
497-19094-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-19094-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-19094-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS10H100SFY
Popis
DIODE ARR SCHOTT 100V 10A TO277A
Podrobný popis
Diodové pole 100 V 10A Montáž na povrch TO-277, 3-PowerDFN
Modely EDA/CAD
STPS10H100SFY Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
8 µA @ 100 V
Výrobce
STMicroelectronics
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Technologie
Schottky
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Pouzdro
TO-277, 3-PowerDFN
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
10A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-277A (SMPC)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
845 mV @ 10 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)