SZMM3Z12VT1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Panjit International Inc.
Similar
Central Semiconductor Corp
Zenerova dioda 12 V 300 mW ±5% Montáž na povrch SOD-323
SC-76, SOD-323
SZMM3Z12VT1G
Číslo produktu DigiKey
SZMM3Z12VT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
SZMM3Z12VT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
SZMM3Z12VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMM3Z12VT1G
Popis
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
53 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SZMM3Z12VT1G Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Mfr
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±5%
Pouzdro
Výkon - max
300 mW
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms
Základní číslo produktu
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V