STPS10150CFP
Číslo produktu DigiKey
497-7539-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS10150CFP
Popis
DIODE ARR SCHOTT 150V 5A TO220FP
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 150 V 5A Průchozí otvor Plná výzbroj TO-220-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STPS10150CFP Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
920 mV @ 5 A
Výrobce
STMicroelectronics
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
2 µA @ 150 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
Plná výzbroj TO-220-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
150 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220FP
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
5A