MBRF10150CT
Číslo produktu DigiKey
1655-1097-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBRF10150CT
Popis
DIODE ARRAY SCHOTT 150V ITO220AB
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 150 V Průchozí otvor Plná výzbroj TO-220-3, Izolovaná podložka
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Výrobce
SMC Diode Solutions
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 mA @ 150 V
Balení
Trubice
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Pouzdro
Plná výzbroj TO-220-3, Izolovaná podložka
Technologie
Schottky
Dodávaná velikost pouzdra
ITO-220AB
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
150 V
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
930 mV @ 5 A