STP10NK60ZFP
Číslo produktu DigiKey
497-5892-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STP10NK60ZFP
Popis
MOSFET N-CH 600V 10A TO220FP
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 10A (Tc) 35W (Tc) Průchozí otvor TO-220FP
Modely EDA/CAD
STP10NK60ZFP Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
70 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1370 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
35W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220FP
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
750mOhm při 4,5A, 10V