STF10NM60N
Číslo produktu DigiKey
497-12564-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STF10NM60N
Popis
MOSFET N-CH 600V 10A TO220FP
Podrobný popis
N-kanál 600 V 10A (Tc) 25W (Tc) Průchozí otvor TO-220FP
Modely EDA/CAD
STF10NM60N Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
19 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±25V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
540 pF @ 50 V
Rozptylový výkon (Max)
25W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220FP
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
550mOhm při 4A, 10V