STM8L151F3P6TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | STM8L151F3P6TR |
Popis | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP |
Standardní dodací lhůta výrobce | 30 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | STM8 STM8L EnergyLite IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-TSSOP |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | STM8L151F3P6TR Modely |
Kategorie | Velikost programové paměti |
Mfr | Typ programové paměti FLASH |
Řada | Velikost paměti EEPROM 256 x 8 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Velikost paměti RAM 1K x 8 |
Stav součásti Aktivní | Napájecí napětí (Vcc/Vdd) 1,8V ~ 3,6V |
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey Neověřeno | Datové převodníky A/D 10x12b |
Jádrový procesor STM8 | Typ oscilátoru Vnitřní |
Velikost jádra 8 bitů | Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) |
Rychlost 16MHz | Způsob montáže Montáž na povrch |
Konektivita I2C, IrDA, SPI, UART/USART | Dodávaná velikost pouzdra 20-TSSOP |
Periferie Detekce/reset poklesu napájecího napětí, DMA, IR, POR, PWM, WDT | Pouzdro 20-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka) |