STM8L051F3P6TR
Číslo produktu DigiKey
497-18382-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-18382-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-18382-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM8L051F3P6TR
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
STM8 STM8L EnergyLite IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-TSSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STM8L051F3P6TR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
1K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 10x12b
Jádrový procesor
STM8
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
16MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
20-TSSOP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, DMA, IR, POR, PWM, WDT
Pouzdro
20-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)