STM32L053C8T6 | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | 497-14906-ND |
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | STM32L053C8T6 |
Popis | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP |
Standardní dodací lhůta výrobce | 20 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | STM32L053C8T6 Modely |
Kategorie | Velikost programové paměti |
Mfr | Typ programové paměti FLASH |
Řada | Velikost paměti EEPROM 2K x 8 |
Balení Nosič | Velikost paměti RAM 8K x 8 |
Stav součásti Aktivní | Napájecí napětí (Vcc/Vdd) 1,65V ~ 3,6V |
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey Neověřeno | Datové převodníky A/D 10x12b; D/A 1x12b |
Jádrový procesor ARM® Cortex®-M0+ | Typ oscilátoru Vnitřní |
Velikost jádra 32 bitů | Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) |
Rychlost 32MHz | Způsob montáže Montáž na povrch |