STM32L053C8T6TR
Číslo produktu DigiKey
497-18816-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-18816-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-18816-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L053C8T6TR
Popis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
Modely EDA/CAD
STM32L053C8T6TR Modely
Velikost paměti EEPROM
2K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
8K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 10x12b; D/A 1x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz