STLQ015M25R
Číslo produktu DigiKey
497-16118-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-16118-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-16118-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STLQ015M25R
Popis
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
STLQ015M25R Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
1.7 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
2.4 µA
Digi-Reel®
PSRR
40dB ~ 15dB (1kHz ~ 100kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,3V při 150mA