NCP698SQ25T1G
Číslo produktu DigiKey
NCP698SQ25T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NCP698SQ25T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NCP698SQ25T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCP698SQ25T1G
Popis
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC-82AB
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SC-82AB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NCP698SQ25T1G Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
6 µA
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Povolit
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Pouzdro
SC-82A, SOT-343
Napětí - vstup (max)
6V
Dodávaná velikost pouzdra
SC-82AB
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,7V při 150mA