STL90N3LLH6 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Skladem : 2 440
Katalogový list
Similar
Infineon Technologies
Skladem : 22 296
Katalogový list
Infineon Technologies
Skladem : 831
Texas Instruments
Texas Instruments
onsemi
onsemi
N-kanál 30 V 90A (Tc) 60W (Tc) Montáž na povrch PowerFlat™ (5x6)
8-PowerVDFN
STL90N3LLH6
Číslo produktu DigiKey
497-10991-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STL90N3LLH6
Popis
MOSFET N-CH 30V 90A POWERFLAT
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
STL90N3LLH6 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
1V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
17 nC @ 4.5 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1690 pF @ 25 V
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Rozptylový výkon (Max)
60W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Dodávaná velikost pouzdra
PowerFlat™ (5x6)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
4,5mOhm při 12A, 10V