STL70N4LLF5
Číslo produktu DigiKey
497-10575-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-10575-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-10575-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STL70N4LLF5
Popis
MOSFET N-CH 40V 70A POWERFLAT
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 40 V 70A (Tc) 72W (Tc) Montáž na povrch, Smáčitelný bok PowerFlat™ (5x6)
Modely EDA/CAD
STL70N4LLF5 Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
13 nC @ 4.5 V
Mfr
Vgs (max)
±22V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1800 pF @ 25 V
Digi-Reel®
Rozptylový výkon (Max)
72W (Tc)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, Smáčitelný bok
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PowerFlat™ (5x6)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
6,5mOhm při 9A, 10V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
1V při 250µA