STL11N3LLH6
Číslo produktu DigiKey
497-11099-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-11099-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-11099-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STL11N3LLH6
Popis
MOSFET N-CH 30V 11A POWERFLAT
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 11A (Tc) 2W (Ta), 50W (Tc) Montáž na povrch PowerFlat™ (3,3x3,3)
Modely EDA/CAD
STL11N3LLH6 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
1V při 250µA (min.)
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
17 nC @ 4.5 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1690 pF @ 24 V
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Rozptylový výkon (Max)
2W (Ta), 50W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Dodávaná velikost pouzdra
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
7,5mOhm při 5,5A, 10V