STPS1L40M
Číslo produktu DigiKey
497-3212-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-3212-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-3212-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS1L40M
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITE
Podrobný popis
Dioda 40 V 1A Montáž na povrch STmite (DO-216AA)
Modely EDA/CAD
STPS1L40M Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
63 µA @ 40 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
STmite (DO-216AA)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
460 mV @ 1 A