STGP20H60DF není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
IGBT Trench Zarážka signálu 600 V 40 A 167 W Průchozí otvor TO-220
Traction Inverter Power Stages in Electric Vehicles
STGP20H60DF
Číslo produktu DigiKey
497-13582-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STGP20H60DF
Popis
IGBT TRENCH FS 600V 40A TO-220
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
STGP20H60DF Modely
Kategorie
Typ vstupu
Standardní
Výrobce
STMicroelectronics
Náboj hradla
115 nC
Balení
Trubice
Td (zap/vyp) při 25°C
42,5ns/177ns
Stav součásti
Aktivní
Zkušební podmínka
400V, 20A, 10Ohm, 15V
Typ tranzistoru IGBT
Trench Zarážka signálu
Doba zpětného zotavení (trr)
90 ns
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
600 V
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Proud kolektoru (Ic) (max)
40 A
Způsob montáže
Průchozí otvor
Pulzní proud kolektoru (Icm)
80 A
Pouzdro
TO-220-3
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
2V při 15V, 20A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Výkon - max
167 W