AOT10B60D je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 452
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 0
Katalogový list
IGBT 600 V 20 A 163 W Průchozí otvor TO-220
AOT10B60D
Číslo produktu DigiKey
785-1605-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AOT10B60D
Popis
IGBT 600V 20A TO-220
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Typ vstupu
Standardní
Výrobce
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Náboj hradla
17.4 nC
Řada
Td (zap/vyp) při 25°C
10ns/72ns
Balení
Trubice
Zkušební podmínka
400V, 10A, 30Ohm, 15V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Doba zpětného zotavení (trr)
105 ns
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
600 V
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Proud kolektoru (Ic) (max)
20 A
Způsob montáže
Průchozí otvor
Pulzní proud kolektoru (Icm)
40 A
Pouzdro
TO-220-3
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
1,8V při 15V, 10A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Výkon - max
163 W