STD35P6LLF6
Číslo produktu DigiKey
497-15462-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-15462-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-15462-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STD35P6LLF6
Popis
MOSFET P-CH 60V 35A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 60 V 35A (Tc) 70W (Tc) Montáž na povrch DPAK
Modely EDA/CAD
STD35P6LLF6 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
30 nC @ 4.5 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3780 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
70W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
28mOhm při 17,5A, 10V