FERD40H100SG-TR
Číslo produktu DigiKey
497-16953-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-16953-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-16953-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FERD40H100SG-TR
Popis
DIODE FERD 100V 40A D2PAK
Podrobný popis
Dioda 100 V 40A Montáž na povrch D2PAK
Modely EDA/CAD
FERD40H100SG-TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
190 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
40A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
705 mV @ 40 A