STD25NF20
Číslo produktu DigiKey
497-13749-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-13749-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-13749-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STD25NF20
Popis
MOSFET N-CH 200V 18A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 200 V 18A (Tc) 110W (Tc) Montáž na povrch DPAK
Modely EDA/CAD
STD25NF20 Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
39 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
940 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
110W (Tc)
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
200 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
125mOhm při 10A, 10V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA