FDD18N20LZ
Číslo produktu DigiKey
FDD18N20LZTR-ND - Páska a cívka (TR)
FDD18N20LZCT-ND - Řezaná páska (CT)
FDD18N20LZDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDD18N20LZ
Popis
MOSFET N-CH 200V 16A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 200 V 16A (Tc) 89W (Tc) Montáž na povrch TO-252AA
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
40 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1575 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
89W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252AA
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
125mOhm při 8A, 10V