STD11NM65N
Číslo produktu DigiKey
497-13352-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-13352-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-13352-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STD11NM65N
Popis
MOSFET N CH 650V 11A DPAK
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 11A (Tc) 110W (Tc) Montáž na povrch DPAK
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STD11NM65N Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
29 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±25V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
800 pF @ 50 V
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Rozptylový výkon (Max)
110W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
455mOhm při 5,5A, 10V