STB12NM50T4
Číslo produktu DigiKey
497-STB12NM50T4TR-ND - Páska a cívka (TR)
497-STB12NM50T4CT-ND - Řezaná páska (CT)
497-STB12NM50T4DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STB12NM50T4
Popis
MOSFET N-CH 550V 12A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 550 V 12A (Tc) 160W (Tc) Montáž na povrch D2PAK
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STB12NM50T4 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 50µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
39 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1000 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
160W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
550 V
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
350mOhm při 6A, 10V