ST1L05APU33R
Číslo produktu DigiKey
497-8980-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-8980-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-8980-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ST1L05APU33R
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1.3A 6-DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,3A 6-DFN (3x3)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ST1L05APU33R Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
650 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
6-VDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - vstup (max)
7V
Dodávaná velikost pouzdra
6-DFN (3x3)
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,5V při 1,3A