SMA6J15CA-TR
Číslo produktu DigiKey
497-5922-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-5922-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-5922-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMA6J15CA-TR
Popis
TVS DIODE 15VWM 27.7VC DO214AC
Podrobný popis
27,7V Svorka 123A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
SMA6J15CA-TR Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
123A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
15V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
16,7V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
27,7V