SCT20N120 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
IXYS
Skladem : 20
Katalogový list
Similar
IXYS
Skladem : 277
Katalogový list
Skladem : 681
Skladem : 677
Microchip Technology
Skladem : 134
N-kanál 1200 V 20A (Tc) 175W (Tc) Průchozí otvor HiP247™
SCT20N120
Číslo produktu DigiKey
497-15170-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCT20N120
Popis
SICFET N-CH 1200V 20A HIP247
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SCT20N120 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
45 nC @ 20 V
Vgs (max)
+25V, -10V
Stav součásti
Zastaralé
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
650 pF @ 400 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
175W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
HiP247™
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
20V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
290mOhm při 10A, 20V