IXFH32N100X
Číslo produktu DigiKey
IXFH32N100X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFH32N100X
Popis
MOSFET N-CH 1000V 32A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1000 V 32A (Tc) 890W (Tc) Průchozí otvor TO-247
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
6V při 4mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
130 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4075 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
890W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1000 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
220mOhm při 16A, 10V