M4T28-BR12SH1
Číslo produktu DigiKey
497-3686-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M4T28-BR12SH1
Popis
IC CLK BATT/XTAL 32.768KHZ 48MAH
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Timekeeper®, Snaphat® Lithiový Baterie hodin/IO s krystalem 48mAh 2.8 V 32.768 kHz 12.5 pF
Kategorie
Kapacita
48mAh
Výrobce
STMicroelectronics
Jmenovité napětí
2.8 V
Řada
Kmitočet
32.768 kHz
Balení
Trubice
Zátěžná kapacita
12.5 pF
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (TA)