M48T35AV-10MH1F
Číslo produktu DigiKey
497-4714-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-4714-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-4714-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M48T35AV-10MH1F
Popis
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO hodin reálného času (RTC) Hodiny/kalendář Paralelní 28-SOP (0,350", 8,89mm šířka) s paticemi SNAPHAT
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M48T35AV-10MH1F Modely
Kategorie
Formát data
RR-MM-DD
Výrobce
STMicroelectronics
Rozhraní
Paralelní
Řada
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud časomíry (max)
2mA při 3V ~ 3,6V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Hodiny/kalendář
Pouzdro
28-SOP (0,350", 8,89mm šířka) s paticemi SNAPHAT