LDK130M33R
Číslo produktu DigiKey
497-13706-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-13706-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-13706-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LDK130M33R
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LDK130M33R Modely
Kategorie
Odebíraný proud (max)
120 µA
Mfr
PSRR
55dB (120Hz ~ 10kHz)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Povolit
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ výstupu
Třída
Automobilový průmysl
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - vstup (max)
5,5V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Pokles napětí (max)
0,4V při 300mA