AP2127K-3.3TRG1
Číslo produktu DigiKey
AP2127K-3.3TRG1DITR-ND - Páska a cívka (TR)
AP2127K-3.3TRG1DICT-ND - Řezaná páska (CT)
AP2127K-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP2127K-3.3TRG1
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AP2127K-3.3TRG1 Modely
PSRR
68dB ~ 54dB (100Hz ~ 10kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - vstup (max)
6V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,3V při 300mA