AP2125N-3.3TRG1
Číslo produktu DigiKey
AP2125N-3.3TRG1DITR-ND - Páska a cívka (TR)
AP2125N-3.3TRG1DICT-ND - Řezaná páska (CT)
AP2125N-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP2125N-3.3TRG1
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-23-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AP2125N-3.3TRG1 Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
90 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (100Hz ~ 1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napětí - vstup (max)
6V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,3V při 300mA