LD2980CM33TR
Číslo produktu DigiKey
497-3479-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-3479-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-3479-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LD2980CM33TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 50mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
LD2980CM33TR Modely
Odebíraný proud (max)
1.2 mA
PSRR
63dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
16V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,225V při 50mA