MIC5203-3.3YM5-TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MIC5203-3.3YM5-TR |
Popis | IC REG LINEAR 3.3V 80MA SOT23-5 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 4 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 80mA SOT-23-5 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | MIC5203-3.3YM5-TR Modely |
Kategorie | Proud - výstup |
Mfr | Klidový proud (Iq) 750 µA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Odebíraný proud (max) 3 mA |
Stav součásti Aktivní | Řídicí funkce Povolit |
Výstupní konfigurace | Ochranné funkce Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita |
Typ výstupu | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Napětí - vstup (max) 16V | Pouzdro SC-74A, SOT-753 |
Napětí - výstup (min/fixní) 3,3V | Dodávaná velikost pouzdra SOT-23-5 |
Pokles napětí (max) 0,6V při 80mA | Základní číslo produktu |