FERD30H100SB-TR
Číslo produktu DigiKey
497-16950-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-16950-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-16950-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FERD30H100SB-TR
Popis
DIODE FERD 100V 30A DPAK
Podrobný popis
Dioda 100 V 30A Montáž na povrch DPAK
Modely EDA/CAD
FERD30H100SB-TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Způsob montáže
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Technologie
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Základní číslo produktu
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
30A