FERD20H100STS
Číslo produktu DigiKey
497-16949-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FERD20H100STS
Popis
DIODE FERD 100V 20A TO220
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 20A Průchozí otvor TO-220
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FERD20H100STS Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
140 µA @ 100 V
Balení
Trubice
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
20A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
705 mV @ 20 A