ESDA14V2L
Číslo produktu DigiKey
497-6687-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-6687-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-6687-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESDA14V2L
Popis
TVS DIODE 12VWM SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Svorka 14A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-23-3
Modely EDA/CAD
ESDA14V2L Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
14A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
300W
Řada
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
2
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
12V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
14,2V