B72500D0150A060
Číslo produktu DigiKey
495-3412-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-3412-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-3412-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72500D0150A060
Popis
VARISTOR 22V 30A 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B72500D0150A060 Modely
Kategorie
Nárazový proud
30 A
Výrobce
TDK
Počet obvodů
1
Řada
Kapacita při kmitočtu
160 pF @ 1 MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Maximální stejnosměrné napětí
15 V
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Napětí varistoru (min)
22 V